Tervetuloa juhlimaan kanssamme tulevaa naistenpäivää tutustumalla konsultoinnin maailmaan ja nauttimalla laadukkaasta samppanjamaistelusta BearingPointin toimistolla Helsingissä! Illan aikana pääset tutustumaan asiantuntijoidemme avulla konsultoinnin olennaisimpiin taitoihin käytännön esimerkkien kautta sekä maistelemaan samppanjaa arvostetun samppanja-asiantuntija Heidi Mäkisen kanssa.
Illan ohjelma: | |
---|---|
16.00 | Saapuminen ja ruokailu | Bearingpointin toimisto, Helsinki |
16.30 | Avaussanat |
17.00 | Konsultointimaailman keskeisimmät taidot |
18.30 | Samppanjamaistelu | Heidi Mäkinen, Master of Wine |
20.30 | Virallinen ohjelma päättyy |
Master of Wine Heidi Mäkinen on arvostettu samppanja-asiantuntija. Heidi on työskennellyt viinien parissa jo 18 vuotta. Tällä hetkellä Heidi työskentelee portfolio managerina Viinitie-maahantuontiyrityksessä. Lisäksi hän työskentelee viinikouluttajana, -luennoijana, -tuomarina ja -konsulttina.
Huomaathan, että tapahtuman osallistujamäärä on rajallinen ja valitsemme osallistujat kiinnostuksen perusteella. Kerrothan siis ilmoittautumislomakkeella lyhyesti, mikä juuri sinua kiinnostaa BearingPointissa ja konsultointialassa.
ILMOITTAUTUMINEN ON PÄÄTTYNYT. Lähetämme kaikille ilmoittautuneille vahvistuksen osallistumisesta 28.2. mennessä.
BearingPointin toimisto
Bulevardi 6 A 12
00120 Helsinki, Finland
View on map